І знову втрати в нашій громаді…

Дата: 28.09.2022 16:02

Нещадний російський окупант забирає життя кращих.

23 вересня під час виконання бойового завдання в бою за неньку Україну, залишившись вірним військовій присязі, виявивши стійкість і мужність поблизу с.Миколаївка Друга Бахмутського району загинув наш герой - колишній мешканець села Піски та села Трудовик, гранатометник 1 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 3 стрілецької роти, старший солдат - БІЛАНЕНКО ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ 1974 року народження, який 9 березня 2022 року був призваний на військову службу під час мобілізації IV відділом Ніжинського РТЦК та СП Чернігівської області.

Важко сприймати смерть наших ЗАХИСНИКІВЩе важче знайти слова втіхи і підтримки для рідних та близьких. Це невимовний біль та непоправна втрата, яку ми не пробачимо окупанту і ніколи не забудемо.

Колектив Новогалещинської селищної ради, виконавчий комітет, депутатський корпус та наша громада висловлюють щирі співчуття та розділяють горе родини, близьких, друзів загиблого ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ.
Ми низько схиляємо голови у скорботі.

Герої не вмирають, вони продовжують захищати нас із небес!

Вічна слава і пам’ять нашому Герою!

Поховання відбудеться 29 вересня в с. Піски.

Закликаємо мешканців громади гідно вшанувати пам’ять загиблого ГЕРОЯ – ОЛЕКСІЯ БІЛАНЕНКА, організувавши живий коридор шани вздовж вулиці Паськевича (від автобусної зупинки до будинку Біланенко Любові Володимирівни) при зустрічі кортежу із тілом загиблого.

Кортеж із тілом загиблого прибуде до с. Піски 29 вересня о 11:00.