A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новогалещинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

УПРАВЛІННЯ ДМС УКРАЇНИ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Дата: 22.09.2022 11:09
Кількість переглядів: 210

Фото без опису


Прес-служба УДМС України в Полтавській областіЇ

Пушкіна, 63, м.Полтава, 36039 тел. (0532) 50-02-02,

pl_zmi@dmsu.gov.ua

Прес-реліз від 09.09.2022 Полтавщина стала другою домівкою для близько 200 тисяч українців з різних областей Одним з найважливіших завдань Міграційної служби Полтавщини є надання громадянам якісних адміністративних послуг, в тому числі забезпечення їх доступності особам, які прибули з територій, де йдуть бойові дії. Полтавщина стала другою домівкою для близько 200 тисяч українців з різних областей, які були вимушені переїхати подалі від бойових дій.

Для багатьох з них гостро постало питання оформлення документів. Незважаючи на воєнний стан, усі 28 територіальних підрозділів Міграційної служби Полтавщини працюють у штатному режимі.

З початку дії воєнного стану підрозділами служби значну кількість адміністративних послуг надано особам, які, рятуючись від збройної агресії, прибули на Полтавщину, зокрема із Харківської та Сумської областей. Так, з початку 2022 року територіальними підрозділами міграційної служби Полтавської області: * 88,8 тисяч оформлено та 65,3 видано паспортів громадянина України для виїзду за кордон, що на 53,5% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року; * 36,5 тисяч оформлено та 29,9 видано паспортів громадянина України у формі ID-картки.

Крім того, підрозділи також продовжують строк дії закордонних паспортів та вносять відомості про дітей, зокрема, йдеться про вклеювання фотокартки дитини (віком до 18 років) до закордонного паспорта батьків. Дана послуга дає можливість громадянам вільно перетинати кордон. Так, з початку війни, Міграційною службою Полтавської області здійснено: · 7,5 тис. продовжень строку дії паспорта громадянина України для виїзду за кордон; · 4,1 тис. вклейок фотокартки дитини (вік до 18 років) до закордонних паспортів їх батьків або їх законних представників.

Для зручності громадян в Управлінні працює телефон «гарячої лінії» (0532)608969, офіційна сторінка Міграційної служби Полтавської області у соціальній мережі Фейсбук https://www.facebook.com/udmspl/, за якими можна отримати актуальні консультації. Тож Полтавщина продовжує приймати та допомагати жителям сусідніх регіонів, які були змушені покинути свої домівки через постійні обстріли та бомбардування.


Прес-реліз від 13.09.2022

Полтавщина: стати на облік внутрішньо переміщених осіб та почати отримувати виплати можна без паспорта

З метою допомоги людям, які перемістилися із зони бойових дій та втратили документи, Кабмін ухвалив новий документ для ВПО.

Внутрішньо переміщені особи можуть отримувати соціальні послуги та виплати на основі довідки від Державної міграційної служби України або Є-документа. Тобто переселенці можуть ставати на облік, реєструватися та отримувати допомогу від держави як внутрішньо переміщені особи навіть без наявності паспорта.

Так, на сьогодні Міграційна служба Полтавської області з серпня місяця поточного року видала вже 183 довідки переселенцям для Управління соціального захисту населення.

Тож Полтавщина продовжує допомагати та оперативно реагувати на потреби людей, які постраждали від російської агресії.

До відома. Відповідна норма передбачена постановою Кабінету Міністрів від 1 липня 2022 року №755, ініційованою Мінреінтеграції спільно з Мінсоцполітики та Державною міграційною службою України. Вона має "спростити життя людям, які перемістилися із зон бойових дій та втратили документи".

УДМС України в Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь