ДО УВАГИ ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

Дата: 05.09.2022 14:34

Шановні внутрішньо переміщені особи, що прибули та зареєструвалися на території Новогалещинської громади після 24.02.2022!

Завтра, 6 вересня (вівторок) з 13:00 години запрошуємо вас отримати продуктові набори від Полтавської обласної військової адміністрації та ТОВ «Біланівський ГЗК» в приміщенні Новогалещинської селищної ради.

Для отримання продуктового набору при собі мати довідку ВПО та документ, що посвідчує особу ( на кожного члена родини в т. ч. на дітей).

Набір на особу

Набір на родину

Обов’язково беріть із собою валізки!!!