ДЕНЬ ЗНАНЬ

Дата: 31.08.2022 10:47

Сьогодні в Новогалещинській громаді пролунав перший дзвоник для 341 учня ліцею. Нажаль, повноцінного свята Першого дзвоника, яке ми проводили попередні роки, у рік війни не було.

Наживо перший дзвоник пролунав для 17 наших першокласників та 22 одинадцятикласників.

З новим навчальним роком учнів ліцею привітали: директор закладу – Віктор Павлович Кіріченко, селищний голова – Світлана Анатоліївна Самсонова, начальник відділу освіти, сім’ї та молоді виконавчого комітету – Аліна Іванівна Сивокінь та заступник генерального директора ТОВ «Біланівський ГЗК» – Леонід Олександрович Тютюник.

Традиційно, наші маленькі першокласники отримали подарунки від своїх старших друзів.

Дорогі діти, вчителі, батьки!
Щиро вітаємо всіх вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання. Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України.

Нехай новий навчальний рік пройде мирно і результативно як для учнів, так і для педагогів.

Нехай думки будуть світлими, нехай розв'язання всіх проблем будуть прості, нехай у всьому супроводжує удача. Міцного морального і фізичного здоров’я, мирного неба над головою та якнайшвидшої ПЕРЕМОГИ!