Відбулося засідання 19 сесії

Дата: 05.08.2022 15:36

5 серпня, під головуванням селищного голови Світлани Самсонової, відбулося засідання дев’ятнадцятої сесії Новогалещинської селищної ради.

В роботі сесії взяли участь 15 депутатів селищної ради. На розгляд було винесено 28 питань порядку денного.

На початку засідання присутні заслухали:

- Інформацію заступника керівника Глобинської окружної прокуратури С.В. Пластуна щодо стану протидії злочинності та захисту особи, суспільства і держави від злочинних посягань на території громади за І півріччя 2022 року;

- Звіт поліцейського офіцера громади ст. лейтенанта поліції  СВГ КРУП ГУНП в Полтавській обл. Р.С. Рудберга-Глови про результати роботи щодо забезпечення законності та правопорядку на території Новогалещинської територіальної громади за І півріччя 2022 року.

По наступних 10 питаннях порядку денного доповідала начальник фінансового відділу виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради – Похила Л.В. Депутати одноголосно схвалили рішення «Про затвердження звіту про виконання бюджету Новогалещинської селищної територіальної громади за ІІ квартал 2022 року» та підтримали внесення змін до ряду соціальних Програм.

Також було розглянуто та одноголосно прийнято ряд рішень, що стосуються земельних відносин, доповідала начальник відділу земельних відносин, просторового планування, розвитку території та екологічної безпеки виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради – Макаренко Н.І.