25 травня в нашій громаді відбувся фінал турніру з міні-футболу на підтримку ЗСУ.
Приємна та благородна місія зібрала всіх любителів футболу. Присутні мали нагоду гарно і з користю провести час - підтримати улюблену команду та долучитися до збору коштів на підтримку ЗСУ.
Захід розпочався виконанням ДЕРЖАВНОГО ГІМНУ УКРАЇНИ.
З вітальним словом звернулися селищний голова Світлана САМСОНОВА та депутат селищної ради Андрій УСОВ, які зазначили, що ми всі разом, щодня, кожен на своєму маленькому фронті, своїми добрими справами маємо доводити свою небайдужість та наближати ПЕРЕМОГУ. Побажали командам гарної гри та запросили всіх бажаючих долучитися до збору коштів.
У фіналі турніру брали участь шість команд.
По завершенню турніру, головний суддя Сергій НЕВІДОМИЙ оголосив наступні результати:
Третє почесне місце виборола команда СК «Солониця», друге місце – «Горняк» Горішні Плавні, а переможцем турніру стали СК «Геологія 2».
Організація та фінансування заходу відбулося за підтримки Андрія УСОВА та Олексія МАТВІЙЦЯ ТОВ НВК «Геологія». Андрій та Олексій не тільки депутати селищної ради, але активні та небайдужі представники нашої громади. Продовження та збереження футбольних традицій, організація турнірів та чемпіонатів у громаді – це все їхні заслуги.
А з перших днів війни Андрій та Олексій підтримують хлопців з нашої громади, які перебувають в зоні бойових дій придбанням необхідного військового спорядження, рацій, планшетів і т.п.
Тож, почесну місію – підрахунку зібраних під час турніру коштів, було довірено організаторам.
Зібрані кошти в сумі 10 206 грн будуть витрачені на потреби наших хлопців, про що виконавчий комітет обов’язково відзвітує.
Ми щиро вдячні всім, хто долучився до збору коштів. Адже це найменше, що ми можемо зробити, але це так важливо!
Слава Україні! Слава нашим героям1 Слава нашій нації!