Риболовля під час нересту

Дата: 17.06.2022 14:47

Риболовля під час нересту – передано до суду обвинувальний акт стосовно жительки Новогалещинської ОТГ

У квітні цього року 44-річна жителька Кременчуцького району  на річці Псел, в адміністративних межах Новогалещинської територіальної громади забороненим знаряддям лову типу «Павук» під час нересту здійснила вилов риби різних порід загальною кількістю 26 штук, спричинивши  навколишньому природному середовищу шкоду на суму понад 40 тис. грн.

Дії особи кваліфіковано за ч.1 ст.249 КК України (незаконне зайняття рибним добувним промислом, що заподіяло істотну шкоду).

За процесуального керівництва Козельщинського відділу Глобинської окружної прокуратури досудове розслідування завершено, обвинувальний акт передано до суду. Також з метою стягнення до бюджету територіальної громади завданої рибним браконьєрством шкоди прокуратурою до особи пред’явлено позовну заяву.

Слідчі дії у кримінальному провадженні проведено відділом поліції №2 Кременчуцького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області.