Перемогли нацистів — переможемо і рашистів!

Дата: 06.05.2022 15:12

Сьогодні, 6 травня, під звуки повітряної тривоги, наша громада вшанувала пам’ять полеглих у Другій світовій війні.

Ці пам’ятні та водночас трагічні дні, коли ми відзначаємо День перемоги над нацизмом символізують не тріумф переможців над переможеними, а є нагадуванням про страшну війну. Таку ж страшну війну, яку 24 лютого 2022 року розпочали рашисти  проти нашої рідної країни. Рано вранці 24 лютого росія завдала ракетних ударів по території України й розпочала пряме повномасштабне вторгнення. Європа не бачила такої війни з часів Другої світової. Сьогодні, 6 травня, триває 72-й день героїчного протистояння України у війні, яку ми не починали.

Сьогодні ми вшанували пам’ять мільйонів УКРАЇНЦІВ. Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі захистили свободу і незалежність нашої країни.

Сьогодні, ми вкотре звернулися з молитвою до Господа за Україну, за наших воїнів-захисників, за мир на нашій рідній землі та безпеку її жителів. За ПЕРЕМОГУ над рашистами!