ДО УВАГИ ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

Дата: 21.04.2022 13:47

Війна змусила мільйони людей покинути свої домівки та переїхати за кордон або в більш безпечні регіони нашої країни. Незважаючи на повітряні тривоги, життя у нашій громаді відносно спокійне. З початку війни ми прихистили понад 500 осіб, що прибули з гарячих точок України.

Усі ці люди  потребують допомоги, уваги, підтримки, харчування, лікування.

Куди звертатися внутрішньо переміщеним особам?

З питань розселення - звертатися в селищну раду (відповідальна особа – Олена Корсун 0665290003).

З питань отримання довідки про взяття на облік ВПО та оформлення допомоги -  звертатися в селищну раду (відповідальні особи – Тетяна Філіпюк  0502219950, Аліна Печарська 0989516902).

З питань отримання гуманітарної допомоги (засоби гігієни, продукти харчування) - звертатися в селищну раду (відповідальна особа – Жанна Перепелиця 0953115999).

З питань отримання медичної допомоги – звертатися в Новогалещинську АЗПСМ ( 0674821354).

З питань отримання освітніх послуг – звертатися у відділ освіти, сім’ї та молоді (відповідальна особа – Аліна Сивокінь 0977350092, 0509993889)

Також в селищі функціонує два пункти гуманітарної допомоги одягом:

• приміщення гуртожитку для ВПО, вул. Горького, 52 (фойє 2-го поверху)
  • приміщення залізничного вокзалу (вхід справа від центрального входу).