16 квітня – ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

Дата: 15.04.2022 13:46

День довкілля відзначають в Україні щорічно, починаючи з 1999 року, згідно з  Указом Президента України «Про День довкілля». Кожної весни, у третю суботу квітня, проводяться заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища.

Шановні керівники підприємств, власники торгівельних закладів та жителі Новогалещинської територіальної громади!

Рішенням виконавчого комітету від 01.04.2022  року № 37 «Про проведення двомісячника благоустрою на території  Новогалещинської селищної ради» визначено перелік заходів з благоустрою, які буде виконано до кінця травня.

Запрошуємо вас долучитись до низки заходів з прибирання території громади, зокрема провести санітарне прибирання та благоустрій прилеглих та закріплених за вами територій, навести лад на територіях приватних садиб, вулицях та  господарських територіях.

Адже чистота громади – справа спільна для всіх і кожного.

Пам’ятайте! Чиста громада — це показник культури мешканців, які проживають у ній!