ДО УВАГИ ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

Дата: 29.03.2022 11:07

Покроковий механізм взяття на облік внутрішньо переміщених осіб

Категорії осіб, які мають право на одержання довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб.

Довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи мають право отримати особи, відповідно до діючого законодавства, які перемістилися з: Волинської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей та м. Київ.

Також на отримання довідки мають право особи, задеклароване/зареєстроване місце проживання яких розташоване поза межами території адміністративно-територіальної одиниці, на якій проводяться бойові дії, але такі особи:

перебувають на обліку як платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на території адміністративно-територіальної одиниці, на якій проводяться бойові дії;

сплатили або за яких сплачено роботодавцем єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за IV квартал 2021 р. або за 2021 рік на території адміністративно-територіальної одиниці, на якій проводяться бойові дії.

Документи, які подаються для отримання довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб.

Для заповнення заяви необхідно при собі мати документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або документ, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус, інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків та інформації про встановлення групи інвалідності (у разі наявності).

Звертаємо увагу, що заява про взяття на облік як внутрішньо переміщеної особи може бути подана в електронній формі з використанням мобільного додатка Єдиного державного веб-порталу електронних послуг Портал Дія.

Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради за телефонами:

0502219950        Філіпюк Тетяна Василівна

0989516902        Печарська Аліна Сергіївна