В період воєнного стану продовжуються вчинення кримінальних правопорушень на території Новогалещинської ТГ
19 березня 2022 року мешканець одного із сіл Кременчуцького району, з метою незаконного заволодінням транспортним засобом, проник на територію одного із домогосподарств у с.Ревівка Кременчуцького району, де намагався незаконно заволодіти автомобілем ЗАЗ моделі 1102, але на місці скоєння кримінального правопорушення був викритий власником транспортного засобу та при спробі втечі був затриманий.
19.03.2022 року особі повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом) та за клопотанням слідчого, погодженого прокурором, останньому обрано запобіжний захід.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється відділом поліції №2 Кременчуцького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області за процесуального керівництва Козельщинського відділу Глобинської окружної прокуратури.
За скоєне чоловіку загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.