Відбулося щорічне звітування селищного голови

Дата: 18.02.2022 15:00

18 лютого відбулося щорічне звітування селищного голови Світлани Самсонової перед територіальною громадою. На відкритій зустрічі з представниками громади, яка відбулась в приміщенні Новогалещинського будинку культури, мова йшла про підсумки роботи за 2021рік.

На заході були присутні керівники та представники трудових колективів підприємств, установ, організацій та мешканці громади.

Звіт складався з декількох тематичних частин, зокрема: селищний бюджет, інвестиційна діяльність, розвиток інфраструктури та благоустрій території, соціальний захист населення та інші важливі для мешканців громади галузі. Особливу увагу голова звернула на проекти, що вдалося реалізувати. З допомогою мультимедійного проектора було представлено фото-презентацію звіту.

Голова громади поділилася планами і перспективами роботи на 2022 рік.

Також до слова був запрошений поліцейський офіцер громади - старший лейтенант поліції Руслан Рутберг-Глова, він ознайомив присутніх із своїми повноваженнями та прозвітував про вже проведену ним роботу, також відповідав на запитання присутніх.

На завершення зустрічі селищний голова подякувала усім, хто долучається до розвитку громади, зокрема, депутатському корпусу, виконкому селищної ради, колективу та соціальним партнерам ТОВ «Біланівський ГЗК», завдяки конструктивній співпраці з якими вдається реалізувати заплановане.  Особливу подяку Світлана Анатоліївна висловила жителям громади, чия активна громадська позиція спонукає до вдосконалення роботи.