Дата: 21.01.2022 15:44

21 січня 2022 року відбулося засідання виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Світлани Самсонової.  На засіданні члени виконкому розглянули 18  питань порядку денного:

• Про внесення змін до бюджету Новогалещинської селищної територіальної громади на 2022 рік.
  • Про схвалення проекту звіту про виконання бюджету Новогалещинської селищної територіальної громади за 2021 рік.
  • Про виконання плану роботи виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради за 2021 рік.
  • Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради на  2022 рік.
  • Про стан роботи із зверненнями громадян по Новогалещинській селищній раді за підсумками 2021 року.
  • Про розгляд заяв гр.Кушніренко Є.В., Кушніренко С.В. щодо надання дозволу на укладення  Угоди про надання послуг тимчасового поселення в гуртожитку тимчасового проживання для ВПО без права приватизації, як особам, які працюють в організаціях та установах Новогалещинської селищної ради та потребують тимчасового житла.
  • Про затвердження плану роботи Служби у справах дітей виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради на 2022 рік.
  • Про роботу Служби у справах дітей виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради за 2021 рік.
  • Про надання неповнолітній дитині ХХХХХ статусу дитини-сироти.
  • Про встановлення способів співучасті батька  гр. ХХХХХХ у вихованні та спілкуванні з малолітнім сином ХХХХХХ.
  • Про визначення видів громадських робіт та переліку об’єктів, на яких порушники відбуватимуть адміністративне стягнення у вигляді громадських  та суспільно-корисних робіт  на 2022 рік.
  • Про визначення видів громадських робіт та переліку об’єктів, на яких засуджені відбуватимуть покарання у вигляді громадських робіт на 2022 рік.
  • Про створення та використання місцевого матеріального резерву для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Новогалещинській селищній територіальній громаді.
  • Про  План  основних заходів цивільного захисту Новогалещинської місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області на 2022 рік.
  • Про створення уповноваженого органу, затвердження складу органу приватизації житлового фонду та затвердження Положення «Про орган приватизації житлового фонду, який перебуває у комунальній власності територіальної громади» в новій редакції.
  • Про надання одноразової матеріальної допомоги.
  • Про затвердження попереднього висновку стосовно відповідності інтересам та потребам територіальної громади пропозиції щодо ініціювання співробітництва територіальних громад.

Про відмову у наданні матеріальної допомоги.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення. Всі прийняті рішення будуть  оприлюднені на офіційному веб-сайті селищної ради у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».