Добрим людям на здоров’я

Дата: 13.01.2022 13:30

Напередодні Старого Нового року дружний творчий колектив та учасники художньої самодіяльності Новогалещинського будинку культури влаштували цикл святкових  привітань для працівників організацій, установ та підприємств нашої  громади. Наші талановиті артисти об’їхали усі села громади, щоб підняти людям настрій, побажати найкращих гараздів, добробуту та удачі в новому році.

Завітали артисти з привітаннями  і до Новогалещинської селищної ради. Гарними віншуваннями, піснями та колядками вітали всіх присутніх, даруючи тепло, радість та святковий настрій.

Фото без описуФото без опису

Селищний голова Світлана Самсонова разом з колективом щиро подякували за привітання, побажали артистам міцного здоров’я, щастя, добра, наснаги у творчості, веселих свят та вручили солодкі подарунки.

Фото без описуФото без опису