Про домашнє насильство можна заявити онлайн та анонімно: в Україні відкрили гарячу лінію

Дата: 16.12.2021 16:49

Від четверга, 9 грудня, постраждалі від домашнього насильства зможуть в режимі онлайн подати анонімну скаргу про правопорушення, сформувати інформацію для правоохоронних органів, а також відстежити чинний статус і хід розгляду звернення. Сайт гарячої лінії 15-47

На сайті, який працюватиме цілодобово, можна отримати ключову інформацію про проблеми домашнього насильства, зокрема щодо алгоритму протидії цьому явищу.

На інтерактивній карті можна отримати інформацію про кількість звернень, якi були передані до органів виконавчої влади, та кількість наданих консультацій жертвам домашнього насильства.

На сайті гарячої лінії
15-47 будуть опрацьовувати та реєструвати звернення щодо торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству щодо дітей або про загрозу вчинення такого насильства. Також тут надаватимуть безкоштовні та конфіденційні інформаційні, психологічні та юридичні консультації.