Розпочато облаштування скверу

Дата: 25.11.2021 16:10

У найближчі декілька років у нашому селищі, для  забезпечення комфортних умов для відпочинку та дозвілля мешканців,  буде облаштовано три зелених простори – один парк та  два сквери.

Нині тривають роботи із реалізації проекту «Облаштування скверу по вул. Горького в смт Нова Галещина», який громада виграла на обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області.

Ділянка, яка не мала належного вигляду та потребувала благоустрою, невдовзі перетвориться на комфортну зону відпочинку. За проектом на території скверу буде посаджено дерева та кущі, посіяно газонну траву, облаштовано пішохідні доріжки тротуарною плиткою, встановлено лавочки для відпочинку, урни для сміття та садово-паркові ліхтарі. Фінансування проекту буде здійснено за рахунок коштів місцевого та обласного бюджетів, а такж за співфінансування нашого соціального партнера ТОВ «Біланівський ГЗК».

В цьому році заплановано облаштувати лише одну частину скверу, а в наступному році на занедбаній території  колишньої заготконтори  з’явиться головна частина скверу, який стане окрасою нашого селища та одним із улюблених місць відпочинку для наших мешканців.