Державні послуги у громаді

Дата: 15.11.2021 13:32

Одним із основних напрямків нової політики державного управління є децентралізація влади з максимальною передачею функцій на місцевий рівень. Задля забезпечення мешканців громади справді якісними та комфортними послугами «поруч з домом» в адмінприміщенні Новогалещинської селищної ради працює ЦНАП.   Наявність ефективної системи надання державних послуг у громаді не лише полегшила життя мешканців, а й забезпечує розширення можливостей та благополуччя жителів. Бо практично всі громадяни  є споживачами адміністративних послуг і від якості та комфортності надання таких послуг залежать стандарти життя людей.

У нашому відділі можна отримати такі послуги:

• Державну реєстрацію права власності на земельну ділянку;
  • Державну реєстрацію права на житловий будинок та квартиру;
  • Державну реєстрацію права оренди земельної ділянки;
  • Надання відомостей із державного реєстру речових прав за об’єктом, суб’єктом;
  • Витяг з ДЗК (державного земельного кадастру).

Створення центрів надання адміністративних послуг – це перший крок до запровадження цивілізованої системи взаємодії громадськості та влади на користь взаємної довіри на шляху розбудови економічного та соціального потенціалу країни.

За довідками та консультаціями звертатися до начальника відділу «Центр надання адміністративних послуг» державного реєстратора – Віри Василівни Капусти. Телефон: 095 777 86 11.