9 листопада — Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 08.11.2021 08:40

9 листопада Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!  Вас — усіх тих, хто присвятив себе благородній справі — зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Щиро вдячні працівникам бібліотек, клубів, аматорських колективів та мистецьких закладів за самовіддану працю, безперервний творчий пошук, відповідальне ставлення до своєї високої просвітницької місії, за те, що приносите у наше життя свято і гарний настрій. Наші музиканти, майстри сцени, представники творчої молоді і дитячої художньої самодіяльності беруть участь у різних конкурсах і фестивалях, здобуваючи перемоги та міжнародну славу нашій громаді. Бажаємо всім витримати нинішні випробування  та реалізувати всі плани. Зичимо вам міцного здоров’я, родинного затишку, особистого щастя і нових творчих здобутків у благородній справі.