Відбулося засідання десятої сесії Новогалещинської селищної ради восьмого скликання

Дата: 23.09.2021 15:57

23 вересня, під головуванням селищного голови Світлани Самсонової, відбулося засідання десятої сесії Новогалещинської селищної ради восьмого скликання. В роботі пленарного засідання взяли участь 16 депутатів селищної ради, були відсутні: Козло І.М., Перепелиця М.О., Усов А.Г, Троцький С.В., Бредун О.В., Заворотна О.Л..

Також на засіданні були присутні:

• старости Василівського, Пісківського та Бондарівського старостинських округів: Таратута А.Ф., Могильний М.В., Бондар В.М.;
  • начальники відділів виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради: Похила Л.В., Сивокінь А.І., Макаренко Н.І., Корсун О.В..
  • Фото без опису

Відповідно  до  Регламенту  селищної  ради  всі 77 проектів рішень, винесених на розгляд сесії, попередньо  були  розглянуті  на  засіданні постійних  комісій селищної ради.

На початку засідання було розглянуто проекти рішень  «Про затвердження Прогнозу бюджету Новогалещинської територіальної громади на 2022-2024 роки» та «Про внесення змін до показників селищного бюджету на 2021 рік».  Доповідала начальник фінансового відділу виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради – Похила Л.В..

По питанню, що стосується роботи закладу освіти доповідала начальник відділу освіти, сім’ї та молоді виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради – Сивокінь А.І..

Одноголосно було затверджено 70 рішень, що стосуються земельних відносин. Всі питання попередньо були розглянуті на засіданні профільної комісії. Доповідала начальник відділу земельних відносин, просторового планування, розвитку території та екологічної безпеки виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради – Макаренко Н.І..

Всі прийняті рішення та результати поіменного голосування  будуть  оприлюднені на офіційному веб-сайті селищної ради у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».