Послуги для мешканців поважного віку

Дата: 09.09.2021 15:02

Для покращення соціального обслуговування та забезпечення якісних умов життя для мешканців поважного віку та одиноких громадян  територіальний центр проводить активну роботу виїжджаючи до населених пунктів нашої громади. Виїзна робота терцентру здійснюється за встановленим графіком, добре налагоджена та спрямована на задоволення потреб населення. Команда територіального центру докладає максимум зусиль постійно розширюючи перелік послуг та наближаючи  до тих, хто їх потребує. А скористатися послугами щоразу приходить все більше мешканців нашої громади. Адже це можливість безкоштовно, або за символічну плату, зробити собі гарну стрижку, відремонтувати взуття та одяг, заточити ножа, сапу, сокиру та лопату. А ще це прекрасна нагода поспілкуватися , обговорити спільні теми та останні новини.

Шановні наші пенсіонери! Працівники терцентру щиро запрошують ВАС скористатися їхніми послугами. Бо ВАША активність дає їм можливість в черговий раз переконатись в необхідності та важливості своєї справи.