Відбулося засідання робочої групи із альтернативного підключення електропостачання

Дата: 30.08.2021 16:47

Сьогодні 30 серпня о 15-00 год., в приміщенні Новогалещинської селищної ради відбулося засідання робочої групи із альтернативного підключення електропостачання. Організатором зустрічі являється Кременчуцька райдержадміністрація. На зустрічі були присутні представники робочої групи —  голова Кременчуцької РДА Олег ЛЄДНІК,  AT “Полтаваобленерго”, ТОВ «Біланівський ГЗК», ТОВ "Єристівський ГЗК", голова Новогалещинської селищної територіальної громади, голова Пришибської сільської територіальної громади.

В ході зустрічі були визначені строки подання документів та проекти рішень щодо перепідключення населених пунктів Бондарівського старостинського округу (с.Бондарі, с.Заруддя, с.Остапці, с.Василенки та с.Ревівка) та часткого смт Нова Галещина до мережі АТ «Полтаваобленерго» в точці під’єднання пункт Підгорівка та альтернативний варіант пере підключення с.Єристівка до мережі AT “Полтаваобленерго” по діючому проекту.

Засідання робочої групи із альтернативного підключення електропостачання залишилося не закрите — її роботу буде продовжено 24 вересня 2021 року.