Зустріч з Полтавської обласною сільськогосподарською дорадчою службою

Дата: 20.08.2021 12:51

Сьогодні, 20 серпня, в приміщенні Новогалещинського будинку культури відбулася зустріч з представниками фермерських господарств нашої громади, відділів виконавчого комітету та зацікавленими мешканцями з Полтавської обласною сільськогосподарською дорадчою службою.

Протягом зустрічі учасники заходу мали можливість заслухати дві доповіді від директора та заступника Полтавської обласної сільськогосподарської дорадчої служби (далі ПОСДС), а також обговорити питання, що виникли впродовж доповіді.

Директорка ПОСДС — Світлана Андрієнко дуже цікаво і в доступній для присутніх формі розповіла про Державні програми підтримки Агропромислового комплексу в 2021 році. Її заступник — Тетяна Грузін доповідала про участь сільськогосподарських товаровиробників та сільського населення у регіональних програмах економічного і соціального розвитку галузей сільськогосподарського виробництва та сільської місцевості на період до 2027 року.

презентація 1