Випуск із країни дитинства

Дата: 19.08.2021 14:26

Дитячий садок – це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий   сміх та любов.

А випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя та безтурботний період раннього дитинства. Це прощання із першим в житті колективом, який був для дітлахів другою сім’єю. А особливо, якщо діток в садочку небагато, то така подія стає надзвичайно зворушливою. Адже вихователі ЗДО «Росинка», котрі випустили із затишного гніздечка в широкий світ своїх двох пташенят, в кожного з малят вклали частинку власної душі. Тож недарма стверджують, що це свято зі сльозами на очах.

Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у маленьких випускників Бондарівського старостату.

Селищний голова Світлана Самсонова та начальник відділу освіти, сім’ї та молоді виконавчого комітету Аліна Сивокінь привітали вихованців, батьків та колектив ЗДО «Росинка» з цим особливим і важливим днем. Побажали майбутнім школярикам сміливо і впевнено увірватися в атмосферу шкільного життя і з легкістю засвоювати знання. А також, вже традиційно, відповідно до Договору про соціальне партнерство та участь у розвитку соціальної сфери Новогалещинської територіальної громади з ТОВ «Біланівський ГЗК» селищний голова вручила випускникам чудові подарунки – ранці та комплекти шкільного приладдя.

Щирі слова привітань, яскрава розважальна програма від аніматорів та святковий виступ вихованців, під час якого вони показали свої досягнення та готовність стати першокласниками, створили неповторну атмосферу свята.