Вакцинація – як основний профілактичний інструмент протидії COVID-19

Дата: 06.08.2021 15:12

Особлива увага цього року приділяється вакцинації проти COVID-19, як важливому інструменту, що допоможе подолати пандемію коронавірусу і зняти карантинні обмеження. З метою обговорення вищезазначеного питання, 6 серпня в приміщенні Новогалещинської селищної ради, відбулася зустріч на тему «Вакцинація – як основний профілактичний інструмент протидії COVID-19». З доповіддю перед присутніми виступили: директор КНП «Центр ПМСД Пришибської сільської ради» Валентина Олексіївна Носенко, начальник відділу з питань освіти, культури та охорони здоров’я Кременчуцької РДА Оксана Григорівна Семерянін та лікар загальної практики – сімейний лікар Новогалещинської АЗПСМ Олександр Олександрович Щепаченко.

Учасникам зустрічі були представлені: доповідь щодо актуальності вакцинації на сучасному етапі, оновлена інформація про вакцини проти COVID-19 та досвід інших країн у проведенні вакцинації , а також інформація про безпеку та ефективность вакцин проти COVID-19. На зустрічі були присутні 14 учасників: начальники відділів виконавчого комітету, медичні працівники, керівники закладів освіти та представники старостинських округів громади. Учасники семінару обмінялися думками, отримали відповіді на актуальні питання, визначили шляхи взаємодії за даним напрямком роботи.