УВАГА! СУБСИДІЇ!

Дата: 21.07.2021 14:39

До уваги мешканців громади, які вже звернулися до відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради для звірки документів на субсидію (з паспортами, кодами зареєстрованих осіб, технічним паспортом на житло)! ПОВІДОМЛЕННЯ про розмір нарахованої житлової субсидії на літній період можна забрати в приміщені селищної ради.

Субсидантам, що не зверталися для звірки та особам, яким субсидія: надавалася у безготівковій формі на рахунок організацій надавачів послуг (газ, світло), була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житла), була призначена без урахування осіб, які зареєстровані але фактично не проживають, необхідно ТЕРМІНОВО звернутися до відділу соціального захисту населення Новогалещинської селищної ради з паспортами, кодами зареєстрованих осіб, технічним паспортом на житло для звірки та подачі нового пакету документів на отримання субсидії в наступному опалювальному періоді 2021-2022 років.

Для запобігання черг введено попередній запис на прийом до фахівців відділу соціального захисту населення за телефонами :

Філіпюк Тетяна Василівна – 0502219950 ( Нова Галещина )

Печарська Аліна Сергіївна – 0989516902 ( Нова Галещина )