ВАКЦИНАЦІЯ ТРИВАЄ

Дата: 20.07.2021 16:45

Вкотре нагадуємо, єдиний спосіб контролювати хворобу - це сформувати колективний імунітет, який досягається масовою вакцинацію.

У Новогалещинській громаді триває кампанія вакцинації проти COVID-19, яка стартувала 5 квітня.

Вакцинальна бригада Новогалещинської АЗПСМ КНП «Центр ПМСД Пришибської сільської ради» не збавляє темпу роботи по вакцинації населення від коронавірусної інфекції. Паралельно вакцинують мешканців громади як першою, так і другою дозою, відповідно календаря щеплень.

Станом на 20.07.2021 року провакциновано 469 осіб, з них 162 особи отримали вже другу дозу вакцини.  Вакцинація проводилась препаратами AstraZeneca,  CoronaVac  та Pfizer.

Вже провакцинувалися:

працівники освіти – 47;

медичні працівники –10;

військовослужбовці – 2;

працівники поліції, суду – 7;

продавці – 8;

працівники аптеки – 4;

працівники ДСНС - 1;

категорія 65(плюс) –82;

хронічно хворі (диспансерний облік) – 28;

працівники ОМС – 13;

працівники ТОВ ВКФ «Акро-Україна» - 5;

маломобільні групи населення та особи, що здійснюють догляд за ними – 7;

інші категорії населення – 262.

Хоча поширення коронавірусної інфекції і пішло на спад, але закликаємо всіх жителів та гостей громади безумовно дотримуватися всіх карантинних обмежень для «зеленої» зони. Не варто нехтувати правилами особистої гігієни, вдягайте маску у місцях загального користування. При наявності перших симптомів, які асоціюються з COVID-19, негайно звертайтеся до лікарів. Зробіть щеплення та будьте здорові!

Вакцинація добровільна і безкоштовна. Кожен, хто бажає вакцинуватися, повинен звернутися до свого сімейного лікаря.