Відбулося засідання сесії

Дата: 16.07.2021 14:00

16 липня, під головуванням селищного голови Світлани Самсонової відбулося засідання сьомої сесії Новогалещинської селищної ради восьмого скликання. В роботі пленарного засідання взяли участь 14 депутатів селищної ради, були відсутні: Бульбаха Ю.І., Бондар В.М., Крепко Н.І., Козло І.М., Перепелиця М.О., Стасюк С.М., Троцький С.В.. Також на засіданні були присутні: старости Василівського та Пісківського старостинських округів, начальники відділів виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради.

На розгляд було винесено проекти 82 рішень, які  відповідно  до  Регламенту  селищної  ради  попередньо  були  розглянуті  на  засіданні постійних  комісій селищної ради.

На початку засідання було розглянуто питання  про внесення змін до показників селищного бюджету на 2021 рік. Доповідала начальник фінансового відділу – Похила Л.В.

Одноголосно було затверджено 74 рішення, що стосуються земельних відносин. Всі питання попередньо були розглянуті на засіданні профільної комісії. Доповідала головний спеціаліст відділу земельних відносин, комунальної власності та житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури, надзвичайних ситуацій та техногенної безпеки виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради – Шевченко І. С..

Прийняті рішення та результати поіменного голосування  будуть  оприлюднені на офіційному веб-сайті селищної ради у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».