НАРОДНІ КУПАЛЬСЬКІ ГУЛЯННЯ

Дата: 10.07.2021 01:16

9 липня, на мальовничому березі ставка, у Новогалещинській громаді, відбулися НАРОДНІ КУПАЛЬСЬКІ ГУЛЯННЯ - одне з найвидовищніших літніх свят.

Захоплюючий  креативний сценарій свята був наповнений різноманіттям купальських традицій, які гармонійно перепліталися з елементами сучасності. До уваги глядачів була представлена концертна програма, де місцеві артисти розкривали всі свої вокальні та акторські здібності.

Не забули в цей особливий вечір і про наймолодших наших мешканців. Для дітвори було безліч розваг: аніматори подарували їм незабутню розважальну програму, потім всі бажаючі мали можливість бути учасниками цікавого квестуі отримали в нагороду морозиво. А витратити зайву енергію дітлахи мали змогу на майданчику, де весь вечір працювали атракціони та всілякі розваги.

Всі присутні на святі могли скуштувати різноманітних смачних страв, які готували на мангалі  майстри своєї справи з Білецьківки.

А яка була смачна Новогалещинська купальська юшка від Аліни Гомілки, якою щиро пригощали усіх бажаючих.

Родзинкою дійства став виступ «живих барабанів» та вогняне шоу, який подарували нам гості з Полтави.

З настанням сутінок всі бажаючі мали змогу загадати найзаповітніші бажання під час традиційного пускання ліхтариків на воду, які є символічними оберегами від злих духів, випалюють усе погане, зле, вселяють любов і красу у наші душі.

Завершилися народні гуляння запальною дискотекою.

Висловлюємо щиру подяку всім артистам художньої самодіяльності КЗ «Центр культури, дозвілля, спорту та туризму» за чудову акторську гру, за надзвичайно  талановиті та яскраві вокальні та хореографічні виступи!