ПРОСТО ЛЮБІТЬ!

Дата: 08.07.2021 08:40

Сьогодні, 8 липня, в Україні відзначається День сім'ї.

У нашому житті існує безліч задоволень, свят і радощів. Але все зводиться до одного. Щоб ділитися своїм щастям з близькою людиною. На самоті всі задоволення втрачають свою цінність. Тільки маючи поруч споріднену душу, людина може стати воістину повноцінним правовласником щастя. Та не тільки свого, а й усіх рідних людей. У родині це зробити дуже легко. У родині щастя заразливе. Воно поширюється на всіх членів сім’ї і не залишає місця для смутку, туги і печалі. Сімейні люди всі щасливі. Вони живуть одне для одного і не чекають нічого натомість. Просто люблять, просто поважають, просто цінують. Безоплатно. А доля, вона вдячна тим, хто старанно відноситься до цінностей життя і повертає все добро, що було зроблено, тільки в десятикратному розмірі. Бережіть Сім’ю! Бережіть Вірність! Бережіть щастя близьких! З Днем Сім’ї, ШАНОВНА ГРОМАДО!