Особисто переконатися

Дата: 30.06.2021 16:01

Відповідно до договору «Про виконання умов резолюції громадських слухань щодо врахування інтересів територіальної громади Новогалещинської селищної ради у зв’язку з будівництвом Біланівського гірничо - збагачувального комбінату» щороку  реалізовується ряд дороговартісних та важливих для нашої громади проектів. У 2021 році нашим надійним соціальним партнером буде профінансовано проекти на суму 12 101 300 грн.

Генеральний директор ТОВ «Біланівський ГЗК» Юрій Химич, після здачі  кожного об’єкту, щоразу відвідує нашу громаду, щоб  особисто переконатися в якості проведених ремонтних робіт та обговорити плани на майбутнє.

Цього разу Юрій Віталійович відвідав ЗДО «Казка», де його зустріли селищний голова Світлана Самсонова та директор закладу Марина Різніченко. Разом побували у групах, оглянули  кімнату для зберігання продуктів харчування, пральню та санвузли, де нещодавно були завершені ремонтні  роботи. Пройшли по всій території закладу і зробили висновок, що соціальне партнерство з ТОВ «Біланівський ГЗК» - це не пусті слова, а реальні результати та постійні зміни на краще!