Спорт - для сильних!

Дата: 24.06.2021 14:23

Новогалещинська громада багата різноманітними талантами. Є серед нас ті, хто любить спорт, хто займається спортом, хто вболіває на спортивних змаганнях та хто не уявляє життя без спорту. Бо спорт виховує, дисциплінує, формує почуття команди. Саме ці якості принесли успіх нашій збірній команді, яка представляла нашу громаду на змаганнях обласної спартакіади  «Краща спортивна громада Полтавщини 2021 року». Наші спортсмени випробовували свої сили у наступних видах спорту - настільний теніс, міні-футбол, шахи, шахмати, гирьовий спорт.

Перші відбіркові змагання, які були організовані, профінансовані та проведені громадською організацією «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос», пройшли 12 червня в смт Козельщина. В змаганнях взяли участь команди дев’яти територіальних громад Полтавщини, серед них і збірна команда Новогалещинської громади.

Наші спортсмени гідно виступили у всіх видах змагань та успішно кваліфікувалися у наступний етап змагань, який відбувся 19 червня у с. Розсошенці. Де наші спортсмени виборювали свою перемогу уже серед двадцяти шести збірних команд територіальних громад області. Гідно виступивши у всіх видах змагань, зайняли у підсумку почесне 7 загальнокомандне місце.

Результати нашої збірної:

У настільному тенісі серед чоловіків Смерчинський Сергій посів 4 місце. Серед жінок Бражник Катерина виборола 3 місце. Проте у загальнокомандному заліку наші тенісисти зайняли 2 місце.

Серед кращих шахістів області Клімошенко Віталій посів 17 місце у змаганнях з шахів.

А молода спортсменка Кириленко Оля  виборола високе 7 місце у змаганнях з шашок.

У гирьовому спорті Федорець Сергій зайняв 14 місце серед найсильніших спортсменів області.

Наша  команда з міні-футболу: Корнієнко Володимир, Ждаміров Максим, Міхеєв Дмитро, Лисиця Владислав, Скляр Валерій, Волосян Богдан, Бордюг Олександр виборола почесне четверте місце.

Щиро дякуємо нашій збірній команді за активну участь у спортивному житті громади та бажаємо міцного здоров’я, сили духу та жаги до перемоги!