«Пани б’ються - в мужиків чуби тріщать»

Дата: 21.05.2021 16:38

Як воно, три доби без світла?! Мешканці Новогалещинської громади, як ніхто знають, що дуже погано і не зручно.

Фото без описуФото без опису

18.05.2021 року близько 16:00 години працівниками Великокохнівської філії ПАТ «Полтаваобленерго», без будь-якого попередження та обґрунтування причини, було незаконно відключено від електропостачання 5 сіл Бондарівського старостинського округу (Бондарі, Остапці, Василенки, Заруддя, Ревівка) та частину смт Нова Галещина. Ці дії паралізували роботу об’єктів інфраструктури громади: АЗПСМ, ЗДО та життя мешканців понад семиста домоволодінь. Вищезазначена критична ситуація вирішувалася досить складно, навіть враховуючи те, що голова громади Світлана Самсонова «стукала в усі двері», та, на жаль, не дуже поспішали їх відчиняти.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Кожна конфліктуюча сторона шукала «свою правду», а розплачувалися за це прості люди, яким та правда і не цікава, адже від неї «світліше» не стане. Бо людям потрібно, щоб їх не позбавляли хоч мінімальних людських благ – жити в теплі, зі світлом, мати воду і приготувати собі їжу. А ще, хоч інколи, хочеться свята, яке довелося відмінити. Тож, сподіваємося, що відвойоване людьми «на барикадах» електропостачання, яке підключили від мережі ТОВ «Біланівський ГЗК» більше не відключать. А від конфлікту, який іще остаточно не вирішився, мешканці громади більше  не страждатимуть.

Прохання до всіх мешканців, домоволодіння яких були відключені від електропостачання, сьогодні зафіксувати (сфотографувати) показники своїх електролічильників, бо за електроенергію, спожиту від мережі ТОВ «Біланівський ГЗК», на ПАТ "Полтаваобленерго" сплачувати буде не потрібно. Про подальші зміни буде повідомлено додатково.