УВАГА! СУБСИДІЇ!!!

Дата: 14.05.2021 14:04

До уваги одержувачів субсидій!

Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради повідомляє:

14.04.2021 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів», якою внесено зміни до порядку надання субсидій з травня 2021 року.

З травня 2021 житлова субсидія надається тільки у грошовій формі на рахунок банку. Для цього усім  користувачам субсидій  потрібно відкрити рахунок у будь-якому банку Козельщини, якщо такого не маєте.  Через поштове відділення матимуть можливість отримувати державні виплати особи з інвалідністю першої групи, особи, які досягли 80- річного віку та особи, які за висновком ЛКК не здатні до самообслуговування та потребують стороннього догляду.

Визначено, що з травня 2021 року призначення житлової субсидії ( у тому числі на наступний період ) здійснюватиметься лише після подання нових заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Для призначення житлової субсидії  подаються наступні документи:

• Заява та декларація ( за новими формами );
  • Копія договору про реструктуризацію заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг ( у разі наявності );
  • Договір наймання (оренди ) житла ( у разі наявності );
  • Додаткові документи, які необхідні для розгляду питання призначення субсидії ( у разі призначення субсидії у виняткових випадках, зокрема, на фактично проживаючих осіб ).
  • Заява про виплату пенсії або грошової допомоги, видана відповідною банківською установою.
  • При собі необхідно мати :
  • Паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків ( ідентифікаційний код ),
  • Інформацію про паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків ( ідентифікаційний код ) членів домогосподарства та членів їх сімей ( в тому числі, які зареєстровані за іншою адресою );
  • Особові рахунки в організаціях надавачах житлово-комунальних послуг, якими користуєтесь.

Внесеними змінами доповнено перелік умов за яких субсидія не призначається, зокрема, у разі, якщо будь-хто із членів  домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства :

• Має у власності транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації, з року випуску якого минуло менше 5 років ( крім мопеда і причепа );
  • Має у власності більше ніж один транспортний засіб, з року випуску якого минуло менше ніж 15 років ( крім мопеда і причепа ),
  • Має у власності більше ніж одне  житлове приміщення ( квартиру, будинок ), крім житла, розташованого на тимчасово окупованій території або непридатного для проживання ;
  • Протягом 12 місяців перед зверненням на суму понад 50 тис.грн. здійснили купівлю, в тому числі безготівкової або готівкової іноземної валюти, банківських металів, оплатили послуги, здійснили внески до статутного капіталу, надали фінансову допомогу (позику);
  • На 1 число місяця, з якого призначається житлова субсидія має на депозитному рахунку кошти у сумі, що перевищує 25-кратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб встановленого для працездатних осіб на 1 січня року, в якому призначається житлова субсидія ( у 2021 році – 56750 грн).

Для запобігання черг введено попередній запис на прийом до фахівців соціального захисту населення за телефонами :

Філіпюк Тетяна Василівна – 0502219950    ( Нова Галещина )

Печарська Аліна Сергіївна – 0989516902 ( Нова Галещина )

Бондар Вячеслав Миколайович – 0973460899 (с. Бондарі )

Гасан Надія Олександрівна – 0678949668 (с. Василівка )

Могильний Максим Володимирович – 0993836146 ( с. Піски )