Ми це пам'ятаємо

Дата: 23.04.2021 11:52

26 квітня є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування всіх, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Тисячі з цих людей отримали чималі дози випромінювання, що спровокувало хронічні захворювання, призвело до передчасних смертей. Ми зберігаємо та шануємо пам’ять тих,  чиє життя стало платою за наше здоров’я та буття. Вічна їм пам’ять… Низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою. Священна пам'ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу.

Хоробрі та самовіддані люди, які брали участь у ліквідації наслідків вибуху, назавжди залишаться героями в нашій пам’яті. Сьогодні вони живуть поряд з нами і ми з гордістю називаємо імена героїв нашої громади:

Божко Віктор Іванович

Троцький Олександр Григорович

Фісун Іван Дмитрович

Юрківський Іван Олександрович

23 квітня селищний голова Світлана Самсонова разом з депутатами та старостами відвідали кожну домівку тих, хто  постраждав від цього лиха,  тих хто ліквідував його наслідки. Поспілкувалися про наболіле та передали продуктові набори, які забезпечив ТОВ «Біланівський ГЗК відповідно до календарного графіку надання безповоротної допомоги на вирішення соціально-економічних проблем та фінансування виконання робіт (надання послуг) по будівництву, реконструкції і капітальному ремонту об’єктів соціальної сфери населених пунктів Новогалещинської селищної ради на 2021 рік.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Шановні ліквідатори! Кожен з вас – герой в очах всіх мешканців Новогалещинської громади та жителів всієї України!

Щиро бажаємо всім Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра та злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!