Двомісячник благоустрою

Дата: 31.03.2021 15:44

Прийшов час навести порядок не лише у своїх будинках та дворах, але й прибрати  всю громаду

Разом із квітнем до нас наближаються свято Благовіщення, Пасхи та поминальна неділя.

Це чудовий час, коли ми маємо змогу очистити свою душу від гріха і своє оточення від сміття.

Весна закликає та дає можливість розпочати благоустрій. Рішенням виконкому №28 від 30.03.2021 року, з 1-го квітня оголошено двомісячник благоустрою нашої громади.

Ми звертаємося до мешканців громади, фізичних осіб підприємців, керівників підприємств, установ та закладів долучитися до його проведення! Виконком селищної ради просить кожного мешканця, попри щоденні клопоти, прискіпливіше поглянути навкруг та навести порядок. Насамперед, варто навести лад на підпорядкованих та прилеглих територіях: прибрати сміття, яке нагромадилося взимку. Адже ціна ошатності наших вулиць може залежати не від захмарних капіталовкладень, а від особистої участі, від бережного ставлення до навколишнього середовища, усвідомлення того, що порядок в селищі, як у власній домівці, залежить від кожного з нас. Від того, наскільки впорядкована територія поруч із кожною домівкою  залежить загальний порядок та естетика в селищі.

Навести порядок в громаді разом – це наш обов’язок!

Не залишайтесь байдужими до місця, у якому живете!

Дуже просимо вас не смітити в громадських місцях, місцях відпочинку, на узбіччях доріг! Давайте залишатися людьми! Любіть своє село чи селище! Поважайте тих, хто робить його чистішим!
Дякуємо усім, кому не байдуже!