Відбулося пленарне засідання чергової четвертої сесії Новогалещинської селищної ради восьмого скликання

Дата: 25.03.2021 15:34

25 березня 2021 року у приміщенні Новогалещинського будинку культури, під головуванням селищного голови Світлани Самсонової, відбулося пленарне засідання чергової четвертої сесії Новогалещинської селищної ради восьмого скликання.

У роботі сесії взяли участь 15 із 22 депутатів селищної ради, начальники  відділів виконавчого комітету селищної ради, старости Бондарівського, Пісківського та Василівського старостинських округів. На пленарному засіданні сесії селищної ради був присутній заступник генерального директора із земельних питань ТОВ «Біланівський ГЗК» Леонід Тютюнник.

Депутати розглянули 108 питань порядку денного, 94 з яких – питання, що стосуються  земельних відносин. Всі питання попередньо були детально обговорені на засіданні постійних комісій.

Прийняті рішення засідання чергової четвертої сесії Новогалещинської селищної ради восьмого скликання будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Новогалещинської селищної ради у строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації.