Перша сесія Новогалещинської селищної ради восьмого скликання оголошена закритою

Дата: 24.12.2020 13:37

23 грудня, в приміщенні капітально відремонтованого будинку культури, під головуванням Новогалещинського селищного голови Світлани Самсонової, відбулося четверте пленарне засідання першої сесії Новогалещинської селищної ради восьмого скликання.

З нагоди відкриття сесії прозвучав Державний Гімн України, який наживо виконав лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів - Іван Луценко.

В роботі пленарного засідання взяли участь 21 депутат. За сімейними обставинами була відсутня Крепко Н.І.. У зв’язку із складною епідеміологічною ситуацією, на пленарне засідання було запрошено вузьке коло посадових осіб.

Сесія проходила згідно затвердженого порядку денного. Депутатами були прийняті відповідні рішення з усіх 30 питань, які попередньо були обговорені на засіданнях постійних комісій. Отже,  діи?шовши єдиноі? згоди, депутати одноголосно прии?няли рішення: про бюджет Новогалещинської селищної територіальної громади на 2021 рік, про початок реорганізації Пісківської та Василівської сільських рад, які припиняються, шляхом приєднання до Новогалещинської селищної ради. Також було затверджено ряд соціальних Програм, та ряд рішень, що стосуються земельних відносин.

На цьому перша сесія Новогалещинської селищної ради восьмого скликання оголошена закритою. Згідно чинного законодавства усі результати поіменного голосування були розміщені на офіційному веб-сайті селищної ради в день засідання сесії.