Відбулося засідання першої сесії Новогалещинської селищної ради восьмого скликання

Дата: 19.11.2020 14:57

19 листопада у приміщенні Новогалещинського будинку культури відбулося  засідання першої сесії Новогалещинської селищної ради восьмого скликання.

З нагоди початку урочистостей прозвучав Державний Гімн України.

Відкрила перше пленарне засідання першої сесії Новогалещинської селищної ради восьмого скликання голова селищної територіальної виборчої комісії Лілія Давиденко. Присутні заслухали звіт про підсумки виборів депутатів Новогалещинської селищної ради  та Новогалещинського селищного голови, що відбулися 25 жовтня 2020 року.

Територіальною виборчою комісією зареєстровано 22 депутати, які будуть представляти інтереси мешканців в об’єднаній громаді:

Усов Андрій Георгійович (самовисування);

Чихун Олександр Павлович (політична партія «Слуга народу»);

Матвієць Олексій Миколайович (самовисування);

Козло Ірина Михайлівна (самовисування);

Бондар Валерій Миколайович (політична партія «Довіра»).

Новообрані депутати склали присягу, текст якої зачитав найстарший за віком депутат – Скрильник Петро Григорович.

Голова ТВК повідомила, що за результатами голосування територіальна громада віддала більшість голосів (77,7% -1176 голосів) за кандидата на посаду Новогалещинського селищного голови Світлану Анатоліївну Самсонову (самовисування). Традиційно селищний голова Світлана Самсонова зачитала текст присяги, подякувала громаді за високу довіру та підтримку і наголосила, що налаштована на плідну співпрацю з депутатським корпусом на благо рідної громади.

Голова ТВК Лілія Давиденко привітала селищного голову і депутатів з визначною подією та вручила їм посвідчення.

З вітальним словом до селищного голови та депутатів восьмого скликання звернувся депутат Полтавської обласної ради Сергій Федорович Сушко, побажавши приймати мудрі та виважені рішення.

Завершивши усі необхідні установчі процедури про визнання повноважень депутатів і селищного голови, новообрані депутати приступили до виконання повноважень.

Друге пленарне засідання першої сесії розпочалося під головуванням Новогалещинського селищного голови Світлани Самсонової.

Депутати восьмого скликання затвердили Регламент Новогалещинської селищної ради. Обрали лічильну комісію для організації голосувань селищною радою і визначення їх результатів.

За пропозицією селищного голови та результатами таємного голосування секретарем Новогалещинської селищної ради обрано депутата селищної ради Перепелицю Жанну Олександрівну.

Після чого новообрані депутати перейшли до розгляду інших питань порядку денного сесії, а саме: утворення постійних комісій Новогалещинської селищної ради; утворення та затвердження кількісного та персонального складу виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради, затвердження структури виконавчих органів Новогалещинської селищної ради,  загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів.

Подякою виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради «За багаторічну сумлінну службу в органах місцевого самоврядування. Професійне виконання посадових обов’язків, шанобливе ставлення до людей та роки присвячені рідному краю» та гучними оплесками присутні відзначили в.о. старости Пісківського старостинського округу Кульбачку Уляну Петрівну.

За пропозицією селищного голови Новогалещинською селищною радою було затверджено: старосту Бондарівського старостинського округу – Бондара В’ячеслава Миколайовича, старосту Василівського старостинського округу – Таратуту Аллу Федорівну та старосту Пісківського старостинського округу – Могильного Максима Володимировича.

У пленарному засіданні першої сесії Новогалещинської селищної ради восьмого скликання оголошено перерву.