Якісному водопостачанню бути!

Дата: 16.10.2020 11:14

У нашій громаді 12 жовтня розпочато реалізацію грандіозного проекту – реконструкцію водогону. Він має стратегічне значення для якісного забезпечення водою мешканців житлового масиву біофабрики. Довжина мережі  близько 2000 м. Загальна вартість проекту складає понад 650 тис  грн. Кошти на проект  виділено з місцевого бюджету та обласного бюджетів 50/50Замовник проекту КП «ЖКП Новогалещинської селищної ради», виконавець робіт ПрАТ «Гірник». На період проведення робіт не заплановані довготривалі відключення водопостачання. Але враховуючи те, що існуючій системі водогону вже понад  60 років, труби мають значні корозійні ушкодження, тому можуть виникати прориви старої системи. Просимо мешканців з розумінням поставитись до незручностей.

Реконструкція водогону дозволить зменшити понаднормативні втрати води, призведе до економії енергоресурсів та покращить якість питної води.