Привітання зі святом Покрови Пречистої Богородиці, Днем захисника України та Днем українського козацтва

Дата: 13.10.2020 14:14

14 жовтня ми вітаємо не лише сучасних воїнів і героїв, а також згадуємо козаків - мужніх захисників, які споконвіку стояли на сторожі української державності.  День козацтва встановлений в Україні за указом Президента від 1999 року і приурочений до свята Покрови Пресвятої Богородиці, що відзначається православною церквою щорічно 14 жовтня. Діву Марію вважали заступницею українських козаків. Тому 14 жовтня – свято в Україні, в якому переплелися давні козацькі традиції та історія сучасних героїв-патріотів.

Дорогі земляки! Шановні захисники Вітчизни!

Прийміть найщиріші поздоровлення з цим потрійним святом – святом мужності, честі й доблесті, стійкості і шляхетності, святом гідних і сильних. В цей день ми з вдячністю та гордістю згадуємо героїчні постаті нашої історії, вшановуємо ветеранів за їх безсмертний подвиг.

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради та від себе особисто бажаю всім нам  незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, звершення всіх  мрій і побажань.

Вітаю громаду із Покровою Пресвятої Богородиці, нехай матінка покриє Україну та захистить від усього лихого.

Вітаю наших воїнів із Днем Захисника України та українського козацтва, хай кулі вас облітають,  вороже залізо оминає ваше тіло, а дух буде міцнішим за крицю.

Вітаю всіх чоловіків і жінок - захисників України. Поки є герої, що попри всі тяготи захищають мирне майбутне наших дітей від брехливого підступного ворога, ми обов'язково переможемо. Бо ми – незалежна і сильна країна, ми - єдиний народ, бо є у нас воля до захисту свого права на державу і на свободу.

З повагою,

Новогалещинський селищний голова Світлана Самсонова