Гідні умови для всіх

Дата: 09.10.2020 14:44
Кількість переглядів: 1961

9 жовтня 2020 року  відбулося урочисте відкриття Новогалещинської АЗПСМ після проведеного внутрішнього капітального ремонту. Роботи були профінансовані ТОВ «Біланівський ГЗК»,  згідно договору «Про виконання умов резолюції громадських слухань щодо врахування інтересів територіальної громади Новогалещинської селищної ради у зв’язку з будівництвом Біланівського гірничо-збагачувального комбінату». У заході прийняли участь: представники ТОВ «Біланівський ГЗК» на чолі з генеральним директором Юрієм Химичем, Новогалещинський селищний голова Світлана Самсонова,  представники КНП «ЦПМСД Пришибської сільської ради» та  колектив Новогалещинської АЗПСМ на чолі із завідувачем, лікарем загальної практики – сімейним лікарем Олександром Щепаченком. Учасники заходу детально оглянули об’єкти, на яких уже проведені роботи. А це - монтаж систем водопостачання та водовідведення, які є важливою інженерною комунікацією в будь-якій будівлі та  сім капітально відремонтовано оглядових кабінетів і коридор.  Також було обговорено  плани на майбутнє щодо  ремонту інших внутрішніх приміщень. Проведений капітальний ремонт значно покращить умови праці медичних працівників та якість надання медичних послуг пацієнтам. Бо зручність та якість медичної допомоги для пацієнта, гідні умови праці для медиків -  є пріоритетом в роботі місцевої влади та нашого соціального партнера ТОВ «Біланівський ГЗК».