Людей треба чути

Дата: 08.10.2020 09:12

7 жовтня відбулася чергова зустріч Новогалещинського селищного голови Світлани Анатоліївни Самсонової  з громадою. Цього разу влада запросила до діалогу мешканців мікрорайону машзаводу щодо обговорення Стратегії розвитку громади до 2027 року. На зустрічі також були присутні депутати вищезазначених округів: Інна Іванівна Матвієць, Микола Вікторович Пархоменко та Юрій Іванович Бульбаха. Формат зустрічі було побудовано у вигляді ознайомлення присутніх із поектами, що внесені до Стратегії розвитку громади та питань - відповідей на найактуальніші теми у житті громади. Усі бажаючі могли звернутися до представників влади  із будь - якими пропозиціями та особистими питаннями.