Людей треба чути

Дата: 02.10.2020 14:07

30 вересня та 1 жовтня відбулися зустрічі Новогалещинського селищного голови Світлани Анатоліївни Самсонової з мешканцями Бондарівського та Пісківського старостинських округів щодо обговорення Стратегії розвитку громади до 2027 року. На зустрічі також були присутні депутати вищезазначених округів Ірина Михайлівна Козло, Наталія Володимирівна Нерябова та в.о. старост В’ячеслав Миколайович Бондар та Уляна Петрівна Кульбачка.

Під час зустрічей селищний голова вчергове ознайомила присутніх з проектами, внесеними до Стратегії розвитку . А також відповіла на запитання мешканців сіл та надала роз’яснення щодо нових можливостей отримання соціальних послуг через програмний комплекс «Соціальна громада», в якому вже працює відділ соціального захисту виконавчого комітету, про відновлення медичних послуг для Пісківського старостату.

Фото без описуФото без опису

В ході зустрічі обговорили перспективи подальшого розвитку територій: ремонту доріг, забезпечення населення питною водою, вирішення питань земельного характеру. Присутні мали нагоду поспілкуватися між собою та поговорити про наболіле.