З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ!

Дата: 02.10.2020 08:47

Шановні освітяни!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом - Днем вчителя!!!

Ваша професія - найблагородніша серед інших. До вчителя йдуть зі своїми болями і радощами, черпають сили для підкорення нових висот, бо він заглядає у минуле, живе у сьогоденні і прокладає місток у майбутнє. Ви невтомно і наполегливо плекаєте наших дітей, наше майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої громади, нашої країни.

Ми щиро дякуємо вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість. Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії.

Від щирого серця бажаємо вам, дорогі вчителі, щоб кожен день був наповнений новими відкриттями, радісними моментами і вдячними посмішками учнів. Зичимо міцного здоров’я, натхнення у роботі та благополуччя у родинах.  Нехай ваші учні радують своїми успіхами, а сімейне життя буде надійним оплотом, тихою приємною гаванню, куди приємно повертатися після складного робочого дня. Дякуємо Вам за цю почесну і шановану працю.