Оснащення для відділу соціального захисту населення

Дата: 22.09.2020 15:28

Фото без описуФото без описуФото без опису

Соціальний захист завжди був пріоритетним напрямком в Новогалещинській громаді. Задля забезпечення якісного соціального захисту було створено відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради, в Бондарівському та Пісківському старостатах прийом громадян здійснюють відповідальні посадові особи. Наразі в Новогалещинській ОТГ відділ соціального захисту підключено до програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» - це сучасне IT-рішення, що дозволяє працівникам відділу приймати документи на оформлення всіх видів соціальних допомог і виплат. Для ефективної роботи відділу потрібно:  облаштоване робоче місце, комп’ютерна техніка та інтернет. І дуже приємно, коли держава дбає про забезпечення громад необхідним оснащенням. Сьогодні, 22 вересня, Мінсоцполітики забезпечило офісними меблями відділ соціального захисту виконавчого комітету Новогалещинської селищної ради для посилення спроможності щодо виконання повноважень і функцій у сфері соціального захисту населення і захисту прав дітей. На черзі - забезпечення відділу новою комп`ютерною технікою.