12 вересня - День фізичної культури і спорту

Дата: 12.09.2020 09:35

Щороку в другу суботу вересня в Україні відзначають День фізкультури та спорту. Ще в 1994 році Президент підписав відповідний Указ, офіційно заснувавши свято.

День фізкультури та спорту — справжнє свято краси та грації. Якщо ви професійний спортсмен або просто любитель, якщо ви хоч раз бували на пробіжці (не обіцяли собі з понеділка почати, а реально бували), якщо хоч раз тримали в руках штангу або хоча б шахи, якщо знаєте, що таке кріпатура, якщо відвідуєте тренажерний зал, якщо можете піднятися по сходах без задишки... Словом, якщо відчуваєте себе спортсменом, значить, це ваш день! Тож в цей день щиро вітаємо усих спортсменів нашої молодої громади! Любіть спорт, бігайте, стрибайте, забивайте голи, рухайтеся, здобувайте ще більше перемог для своєї громади! ВІТАЄМО!!!