Наш прапор - це символ свободи і незалежності

Дата: 21.08.2020 16:12

Напередодні Дня незалежності в Україні відзначають ще одне свято незалежної держави – День прапора. В усіх містах і селах українці піднімають державний прапор. Це наш історичний дух, це наша  гордість, слава і велич нації. Цей урочистий день наша громада відзначила у нових традиціях. Біля будівлі Новогалещинської селищної ради були встановлені нові флагштоки для українського прапора та прапора Новогалещинської громади, де й розпочинались урочистості з нагоди свята. Мить, коли піднімається прапор України та звучить Державний Гімн – це момент піднесення, який сповнює наші серця гордістю за рідну країну.

Право підняти Державний Прапор України надали учаснику АТО Ігорю Лисовському, право на підняття прапора громади – депутату Новогалещинської селищної ради – Віктору Кіріченку.

Справжнім дарунком від вихованців Новогалещинського будинку культури був флешмоб на честь Дня державного прапора України.

Завершилась офіційна частина покладанням квітів до пам’ятника нашого загиблого героя, який мужньо захищав кордони рідної країни Руслана Батиря.