Дякуємо ТОВ «Біланівський ГЗК» за стабільну підтримку нашої громади

Дата: 21.08.2020 11:08

Напередодні Дня Незалежності виконавчий комітет Новогалещинської селищної ради отримав в подарунок від благодійників три мотокоси «STIHL FS 450». Цей щедрий подарунок надав наш надійний соціальний партнер — ТОВ «Біланівський ГЗК» згідно договору «Про виконання умов резолюції громадських слухань щодо врахування інтересів територіальної громади Новогалещинської селищної ради».

Благоустрій — це візитна картка кожного населеного пункту. Головна запорука гарного та охайного ОТГ — це злагоджена, спільна робота, взаєморозуміння трудових колективів та всіх мешканців! Працівниками КП «ЖКП Новогалещинської селищної ради» весь час ведуться заходи по наведенню належного санітарного стану та благоустрою території ОТГ. Тому ця техніка є життєво необхідною нашому комунальному підприємству, яке опікується благоустроєм території громади, адже багато в чому результати роботи залежать саме від технічного оснащення.

Дякуємо ТОВ «Біланівський ГЗК» за стабільну підтримку нашої громади. Саме завдяки цій підтримці ми впевнено крокуємо вперед, плануємо і, головне, втілюємо свої плани вжиття! Сподіваємося, що такі подарунки сприятимуть підняттю благоустрою наших населених пунктів на належний рівень.