ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРУ ТА ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 21.08.2020 08:11

Шановна громадо!

Від імені Новогалещинської селищної ради, її виконавчого комітету, депутатського корпусу, та від себе особисто щиро вітаю вас із головним державним святом – Днем Незалежності України та Днем Державного Прапора України!

Нехай серця кожного наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього! Тож давайте добрими справами будемо разом примножувати авторитет і могутність нашої країни, працювати на благо і процвітання Новогалещинської  громади та всієї України.

Святкуючи разом з вами, у першу чергу, бажаю миру в нашій незалежній країні! Хай спокій, щастя, любов та добробут запанують в кожному домі!

Від душі зичу всім міцного здоров’я, гарного настрою, радості, щастя, віри у щасливе майбутнє України!

З повагою,

Новогалещинський селищний голова